Reprezentacja Fundacji Biedronki na XXX Forum Ekonomicznym w Karpaczu

07.09.2021
Na zaproszenie Caritas Polska, Katarzyna Scheer uczestniczyła w panelu na XXX Forum Ekonomicznym w Karpaczu, tematem dyskusji „Senioralny-niewidzialni–obecni? Starzejące się społeczeństwo – prognozy, wyzwania, możliwości”. Zaproszeni goście rozmawiali min. o tym jak firmy przygotowują się na przewagę klientów w wieku 60+ oraz jakie usługi należy rozwijać, aby wspierać seniorów w samodzielnym życiu.

Prezeska Fundacji Biedronki przedstawiała w ramach wystąpienia min. podejmowane w sieci Biedronki rozwiązania dla starszych pracowników i klientów.

Pozostali paneliści uczestniczący w wydarzeniu;

Monika Figiel- Caritas Polska jako moderator wydarzenia

Jerzy Komorowski- Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego

Anita Richert – Kaźmierska- Zastępca Wójta Gminy Kolbudy

Prezentację wprowadzającą do tematu dyskusji przedstawił dr Rafał Bakalarczyk-Dyrektor ds. Badań Społecznych Instytutu Polityki Senioralnej Senior Hub.

Reprezentacja Fundacji Biedronki na XXX Forum Ekonomicznym w Karpaczu