Fundacja Biedronki z nagrodą Pierwszej Damy - Agaty Kornhauser-Dudy!

26.10.2022
Fundacja Biedronki została laureatem konkursu „Razem dla Seniorów". Konkurs został zainicjowany z okazji Światowego oraz Ogólnopolskiego Dnia Seniora i odbywa się pod honorowym patronatem Agaty Kornhauser-Dudy.

Nagroda ma promować i nagradzać najcenniejsze inicjatywy na rzecz seniorów realizowane przez osoby prywatne i instytucje na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim, kształtować odpowiednie postawy i zachęcać do podejmowania aktywności na rzecz seniorów.

Organizatorem Konkursu „Razem dla Seniorów” pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Zwycięzcami w I edycji konkursu zostali:

w kategorii „Młodzi Seniorom”:

1. Jan Źrebiec
2. Anna Maciejewska
3. Alicja Gałęziowska

w kategorii „Seniorzy Seniorom”:

1. Bożena Sałacińska
2. Weronika Siatka
3. Stanisława Cymerman
wyróżnienie: dr Anna Boraczyńska

w kategorii „Organizacja, Instytucja, Podmiot gospodarczy – Biznes dla Seniorów”:

1. Fundacja „Zwykła Rozmowa”
2. Fundacja Biedronki
3. Zielonkowianie 60+/–

Wręczenie dyplomów miało miejsce w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Bardzo dziękujemy za to, że nasze działania zostały po raz kolejny docenione!