Wsparcie Związku Powstańców Warszawskich

• Opis programu: Fundacja Biedronki wspiera finansowo oraz produktowo (w postaci świątecznych paczek) Związek Powstańców Warszawskich
  • Liczba osób objętych programem: 65
  • Budżet programu: 0,13 mln zł

Z szacunku do historii i znaczenia Powstania Warszawskiego postanowiliśmy objąć wsparciem Powstańców Warszawskich. Przed 79. rocznicą rozpoczęcia walk w stolicy Związek Powstańców Warszawskich otrzymał od nas 100 000 tysięcy złotych, które trafiły do Powstańców zrzeszonych w tej organizacji.

Wsparcie Związku Powstańców Warszawskich

Dodatkowo chcieliśmy umilić Powstańcom czas Bożego Narodzenia, dlatego przygotowaliśmy dla nich prezenty świąteczne. 65 członków Związku wprost do swoich domów dostało paczkę zawierającą m.in. owoce w słoikach, kiełbasę, barszcz, kabanosy, ptasie mleczko, oliwę, ręcznie robiony piernik, herbatę, kawę, brzoskwinie i gruszki w słoiku, makowiec, śliwki w czekoladzie i mieszankę kompotową.