Program „Danie Wspólnych Chwil" ze Złotym Spinaczem!

11.12.2023
Poznaliśmy zwycięzców 21. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Projekt „Danie Wspólnych Chwil” zdobył Złotego Spinacza w kategorii Event Społeczny!

O nominacjach i przyznanych poszczególnym projektom nagrodach zdecydowało ponad 100-osobowe Jury, w skład którego weszli przedstawiciele organizacji biznesowych i pozarządowych, praktycy oraz eksperci branży PR i mediów w Polsce, a także autorytety środowiska akademickiego. Wśród laureatów znaleźliśmy się również my! Ogromnie się cieszymy i dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie.

Program Danie Wspólnych Chwil ze Złotym Spinaczem!

Dziękujemy również ambasadorowi projektu - Jakubowi Kuroniowi, a także Kołom Gospodyń Wiejskich, które biorą udział w programie i organizują posiłki przy wspólnym stole dla samotnych seniorów z terenów wiejskich.

Konkurs Złote Spinacze to największy konkurs PR w Polsce. Złote Spinacze mają na celu zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży public relations poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów w obszarze public relations zrealizowanych w Polsce. Zadaniem Złotych Spinaczy jest również edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia public relations dla funkcjonowania firmy.

Pełną listę zwycięzców można zobaczyć tutaj: https://zlotespinacze.pl/

Pliki cookie niezbędne do prawidłowego działania serwisu

Analizy i ocena wydajności

Reklamowe pliki cookie

zapisz