Docierają do nas podziękowania za wsparcie

30.12.2021
Regularnie docierają do nas podziękowania od placówek, które otrzymały od Fundacji wsparcie w pandemii. Dziękujemy z całego serca za każde miłe słowo. Dzięki temu wiemy, że nasza działalność ma sens i cieszymy się, że nasze akcje przynoszą realne wsparcie najbardziej potrzebującym osobom. W czasie pandemii Fundacja Biedronki przekazała produkty ochronne, czystości i dezynfekujące oraz spożywcze ponad 665 ośrodkom sprawującym opiekę nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i przewlekle chorymi oraz na rzecz 95 szpitali. Dodatkowo w okresie świątecznym do podopiecznych trafiły paczki ze słodyczami i kosmetykami. Wartość przekazanej pomocy na ten moment to ponad 11 mln zł!

Nie jesteśmy w stanie opublikować wszystkich zdjęć dyplomów i podziękowań, które dostajemy, ale każde jest dla nas wyjątkowe i bliskie sercu!

Podziękowania dla Fundacji - dyplom