Z wizytą na budowie hospicjum

19.01.2022
Odwiedziliśmy budowę pierwszego hospicjum na terenach wiejskich Podlasia, które powstaje pod skrzydłami Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza. Fundacja Biedronki wspiera inicjatywę i przeznaczyła na ten cel ponad 7,6 mln zł - jesteśmy głównym sponsorem hospicjum. Budynek pomieści docelowo 36 pacjentów z okolicznych miejscowości, a ponadto stanie się siedzibą hospicjum domowego i wypożyczalni sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego dla podopiecznych. W hospicjum utworzona zostanie również przestrzeń edukacyjna, gdzie odbywać się będą szkolenia i warsztaty. Trwa instalacja elektryki i montaż podwieszanych sufitów - praca idzie pełną parą!