Pierwszy zjazd uczestników programu Smaki Pokoleń

19.02.2022
Smaki Pokoleń to program, w którym finaliści Olimpiady Zwolnionych z Teorii (wspólnie z Fundacją Biedronki i siecią Biedronka) stworzą projekty społeczne dotyczące żywienia. Za nami pierwsze spotkanie organizacyjno- szkoleniowe, w którym udział wzięło kilkunastu młodych i ambitnych ludzi z całej Polski, którzy pragną stworzyć wartościowy program we współpracy z osobami starszym. To był dzień pełen burzliwych dyskusji i kreatywnej wymiany poglądów. Organizatorzy zagwarantowali zebranym serię szkoleń z umiejętności niezbędnych do prowadzenia projektów i współpracy międzypokoleniowej. Uczestnicy programu (po przejściu obowiązkowych testów na koronawirusa) rozpoczęli pracę nad pięcioma inicjatywami, które mają angażować seniorów. Nie możemy doczekać się efektów! Tymczasem trzymamy mocno kciuki i służymy niezbędnym wsparciem.

Pierwszy zjazd uczestników programu Smaki Pokoleń