„Danie Wspólnych Chwil” – zwiększamy liczbę uczestników!

13.03.2023
W związku z olbrzymim zainteresowaniem programem „Danie Wspólnych Chwil” zdecydowaliśmy o zwiększeniu liczby Kół Gospodyń Wiejskich, które przyjmiemy do I edycji projektu. Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, które są obecnie rozpatrywane. Za każde z nich serdecznie dziękujemy! Biorąc pod uwagę liczbę wniosków, które do nas trafiły, uznaliśmy, że do projektu zakwalifikujemy zamiast 550 Kół - aż 750!

„Danie Wspólnych Chwil” – zwiększamy liczbę uczestników!

Program „Danie Wspólnych Chwil” polega na organizowaniu wspólnotowych posiłków dla seniorów. Prowadzony jest wspólnie z Kołami Gospodyń Wiejskich, które otrzymują od Fundacji Biedronki e-Kod na zakupy do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. W obecnej edycji ma on wartość 4000 złotych. Dzięki temu Koła mogą kupić produkty potrzebne do przygotowania posiłków dla osób starszych. Program ma przeciwdziałać samotności seniorów oraz zwracać uwagę na kwestię prawidłowego żywienia.

Koła, które nie zdążyły złożyć wniosków aplikacyjnych, zapraszamy do edycji jesiennej programu. Przypominamy, że rekrutacja do obecnej edycji została już zamknięta.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie www.daniewspolnychchwil.pl. Zapraszamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

Pliki cookie niezbędne do prawidłowego działania serwisu

Analizy i ocena wydajności

Reklamowe pliki cookie

zapisz