Fundacja Biedronki świętuje swoje urodziny w sklepach Biedronka

26.04.2023
Z okazji swoich trzecich urodzin Fundacja Biedronki zawitała do sklepów Biedronka. Od dziś, czyli 26 kwietnia, na paragonach od kwoty 24.99 zobaczyć można specjalny nadruk informujący klientów o tym, że sieć Biedronka ma swoją Fundację. Dodatkowo klienci usłyszą z głośników lektora, który będzie opowiadał o naszej działalności. Akcja potrwa do 30 kwietnia.

Fundacja Biedronki pomaga głównie osobom starszym i działa od 2020 roku. Mamy możliwość reagowania na sytuacje kryzysowe, takie jak pandemia czy wojna. Do tej pory na programy społeczne przeznaczyliśmy ponad 120 milionów złotych. W tym roku przygotowaliśmy specjalną akcję - każdy, kto zrobi zakupy w Biedronce za minimum 24,99 zobaczy na swoim paragonie specjalny nadruk, a od lektora w sklepowym nagłośnieniu usłyszy, czym się zajmujemy.

Fundacja Biedronki świętuje swoje urodziny w sklepach Biedronka

Przy okazji, zapraszamy wszystkich również na nowoutworzony profil Fundacji Biedronki na Facebooku, który powstał z okazji naszych urodzin.