Fundacja Biedronki na warsztatach klimatycznych

25.04.2023
Przedstawicielki naszej Fundacji wzięły udział w warsztatach o wyzwaniach klimatycznych, zorganizowanych przez Forum Darczyńców: „Wpływ zmian klimatu na zdrowie oraz sytuację osób starszych i z niepełnosprawnościami” w ramach inicjatywy Organizacje społeczne na rzecz klimatu.

Fundacja Biedronki wzięła udział w sesji „Jak zminimalizować wpływ kryzysu klimatycznego na podopiecznych organizacji społecznych? Jak wprowadzić zagadnienie kryzysu klimatycznego do programów i działań organizacji?”, w trakcie której każda z uczestniczących organizacji miała okazję przyjrzeć się, co zmiany klimatu oznaczają dla jej grupy beneficjentów i zastanowić się, jak skutecznie wesprzeć ich w obliczu kryzysu klimatycznego.

Fundacja Biedronki na warsztatach klimatycznych

Dzięki wnioskom, które udało się sformułować podczas wydarzenia, opracowany zostanie przewodnik ze wskazówkami m.in. jak można wesprzeć beneficjentów w minimalizacji zagrożeń klimatycznych.

Dziękujemy za zaproszenie!